All for Joomla All for Webmasters

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
E-fatura

+90 (286) 212 5655    P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30

E-FATURA UYGULAMASI


Mikro’nun sunduğu e-fatura çözümüyle Maliye Bakanlığı standartlarına uygun e-fatura sistemine geçiş yapın, seçtiğiniz yöntemle fatura üretmeye, alım ve gönderim işlemlerini gerçekleştirmeye hemen başlayın.Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile bazı şirketler için artık bir zorunluluk haline gelen, ancak faturalama süreçlerini kolaylaştırarak istisnasız tüm şirketlere avantajlar sağlayan e-fatura uygulaması Mikro güvencesiyle sizi bekliyor.Mikro, e-fatura çözümüyle her ölçekteki şirketin Maliye Bakanlığı standartlarına %100 uyumlu e-fatura sistemine kısa bir süre içerisinde ve zahmetsizce kavuşmasını sağlıyor.Mikro’nun e-fatura uygulaması, e-fatura alım/gönderim işlemlerinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen e-fatura portalı seçeneği dışında; entegrasyon ve özel entegrasyon seçenekleri sunuyor.Fatura süreçlerinizi otomatik hale getirin


Elektronik İmza Sunucusu ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) Posta Kutusu ile entegre bir şekilde çalışan ve mevcut altyapınıza entegre edilebilen Mikro e-fatura uygulaması, ERP sistemi ile birlikte kullanıldığında fatura alım ve gönderim süreçlerini otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Mikro e-fatura uygulaması hangi avantajları sunuyor? •  Entegrasyon
  Mevcut altyapınıza entegre edebilir veya bulut üzerinden sunulan ‘özel entegrasyon’ yöntemiyle altyapı yatırımı yapmadan kullanabilirsiniz.
 •  Tam Uyum
  Mikro’nun uzman ekibi sayesinde Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu e-fatura sistemine kısa sürede kavuşursunuz.
 •  Maliyet
  Kağıt fatura süreçlerindeki olası tüm risklerden, operasyonel maliyetlerden, posta maliyetlerinden ve arşiv sorunlarından kurtulursunuz.
 •  Fatura Gönderme
  Herhangi bir muhasebe yazılımı kullanmıyorsanız, ‘my e-fatura’ portalı üzerinden dilediğiniz gibi fatura gönderip alabilirsiniz.
 •  7/24 Destek
  Hangi geçiş yöntemini seçerseniz seçin, tüm e-fatura süreçlerinizde Mikro'nun 25 yıllık deneyimiyle sunduğu 7/24 destek hizmetlerinden faydalanır faturalama süreçlerinizi her zaman kesintisiz şekilde gerçekleştirirsiniz.
 •  Çevre Dostu
  Kağıt fatura kullanımını azaltarak çevreye katkı sağlayan yüzlerce Mikro e-fatura kullanıcısı arasına girersiniz.


Bilgiler www.mikro.com.tr'den Alınmıştır.

Register