All for Joomla All for Webmasters

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Enerji

+90 (286) 212 5655    P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30

Enerji


Uluslararası pazarda rekabet eden şirketlerin yüklerini hafifletecek araçları bir araya toplayan ENERJİ ile yolunuz her zaman açık...

Günümüzün çetin rekabet koşullarında kaliteli ürün, en uygun fiyatla ve en hızlı şekilde pazara ulaşmak zorunda. Uluslararası pazarda rekabet eden şirketler açısından koşullar çok daha zorlu... Uluslararası kalite standartları, anlaşmalarla gelen yükümlülükler, gümrük ve lojistik süreçleri özellikle KOBİ’ler için çok daha etkin bir planlama gereksinimini ortaya çıkarıyor.

Enerji'nin Modülleri


Stok Yönetimi
Üretim Yönetimi
Hizmet ve Masraf Yönetimi
Satın Alma Yönetimi
Satış Yönetimi
Finans Yönetimi
Karar Destek Sistemi
Personel Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Muhasebe

Hangi Özellikleri Sunuyor?
+ Ortak bilgi havuzu


Firmaları ayrı ayrı veritabanı olarak veya tek bir veritabanına bağlı firmalar olarak yapılandırabilirsiniz.

+ Ön tanımlı uluslararası ölçü birimleri


Farklı uluslararası ölçü birimlerinin tanımlı olduğu ENERJİ sayesinde; stoklar, istenen birim ile takip edilebilir.

+ Sınırsız sayıda fiyat tanımı


ENERJİ ile fiyat listeleri oluşturulabilir ve fiyat listelerine bağlı sınırsız sayıda fiyat tanımlayabilirsiniz. Kampanya dönemleri için formüllü fiyat ve ödeme planı tanımlamalarını da aynı ekrandan yapabilirsiniz.

+ Takvim ve otomatik randevu yönetimi


ENERJİ’nin takvim ekranı sayesinde geçmiş ve gelecek randevularınızı takip edebilir, bu randevularla ilgili bildirimleri tanımlayabilirsiniz.

+ Ekran güncelleme sıklığı ayarlanabilir


ENERJİ ile föy, yönetim, operasyon vb. ekranlarda, bilgiler istenen aralıklarla yenilenir. Böylece diğer kullanıcıların yapmış olduğu değişiklikler herhangi bir işleme gerek kalmadan ekrana yansır.

+ Kolay proje takibi


Proje takibi yapmak isteyen işletmeler için ENERJİ büyük kolaylık sağlar. Tanımlanan proje kartları ile teklif aşamasından üretime, üretimden muhasebeye kadar geçen tüm süreçleri ve işlemleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.


Bilgiler www.mikro.com.tr'den Alınmıştır.

Register