All for Joomla All for Webmasters

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Eko Muhasebe

+90 (286) 212 5655    P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30


Eko Muhasebe | Kolay Muhasebe YazılımıKOBİ’lerin tüm genel muhasebe süreçleri baştan sona EKO MUHASEBE’nin kapsama alanında…

Her ölçekteki KOBİ’nin tüm genel muhasebe süreçlerini eksiksiz ve detaylı bir şekilde ele alan bilgisayarlı muhasebe programı EKO MUHASEBE, kullanım kolaylığı ile muhasebe birimlerinin yüklerini azaltıyor.

Firmanızdaki genel muhasebe süreçlerinin tümünü bilgisayarlı ve online olarak detaylı takip edebileceğiniz güvenilir bir program mı arıyorsunuz? Mikro Yazılım ürün ailesindeki Finansal Yönetim Sistemi’nin ayrılmaz bir parçası olan EKO MUHASEBE tam size göre… Tek yapmanız gereken, muhasebesel iş süreçlerinizi EKO MUHASEBE üzerine bir defa tanımlamak. EKO MUHASEBE’nin sağladığı eşsiz entegrasyon altyapısı sayesinde muhasebe kayıtlarınızı, bugüne kadar hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde oluşturabilir, muhasebe biriminizde ciddi ölçüde zaman ve kaynak tasarrufu sağlayabilirsiniz.


Bilgiler www.mikro.com.tr'den Alınmıştır.

Register