All for Joomla All for Webmasters

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Smartpos

+90 (286) 212 5655    P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30


SMARTPOS ÖNOFİS YAZILIMI


SMARTPOS önofis yazılımı SQLServer la haberleşerek çalışır. Yönetim programı SQL den verileri çeker ve kasalara gönderilmesini sağlar. Bu sayede şubelere Server kurulmasına gerek kalmaz.Kasa onaylı poslarda olduğu gibi hem online hem offline çalışabilir. Bir posta olandan daha fazlası Smartpos ta mevcuttur. Direk olarak 144 adet direk ürün tuşu mevcuttur. Ana ekranda fişi askıya alma ve askıdaki fişi tekrar çağırıp satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (Askıya alve askıdaki işlemler) Müşteri listesini tıkladığınız zaman müşteri kartı mevcutsa direk kartı okutabilir ya da listeye tıklayıp adından müşterinizi seçebilirsiniz. Belge tekrarı son belgeyi tekrar yazdırır.

Terazi tuşuna basıldığında size aşağıdaki ekranı açar ve reyonuna göre ürün seçmenizi ister.


Buradan ürün seçildiği anda kendisine bağlı teraziden tartı bilgisini alıp direk ürünün satışını gerçekleştirir.
Ürün listesini tıkladığınız anda ürünleri ismine göre arama yapabileceğiniz ekran açılır. Listeden istediğiniz ürünü seçip satışını gerçekleştirebilirsiniz. Belge iptali komple kesilen belgeyi iptal eder.Kasa giriş ve kasa çıkış kasaya verilen avansların ve kasadan yapılan ödemelerin girildiği tuşlardır. Satır iptal okutulan ürünler den satır bazlı iptali sağlar. Ara toplam fiş tutarını gösterir.Alt sıradaki tuşlar ödeme tuşlarıdır. Birden fazla ödeme tuşu tanımlayabilirsiniz. Nakit kredi kartı, Akbank kredi kartı, veresiye gibi. Smartpos’a aynı anda birden fazla printer bağlayıp (termal, nokta vuruşlu) farklı evrakları farklı printerden basabilir siniz. Samartpos la sattığınız ürünü iade alabilir ve gider pusulası düzenleyebilirsiniz.İşlem tuşuna tıkladığınızda aşağıdaki menü açılacaktır. Buradan günlük kasa raporunu alabilirsiniz.Ürün değişimi yapabilirsiniz. Ürün değişimi tıklandığında geri alınan ürün girilecek diğer yarım ekrana verilen ürün girilecek arada fark varsa tahsil edilecek ve sistem hem faturayı hem gider pusulasını hem de tahsilat makbuzunu oluşturacak ve print edecektir.
Belge seçimi fiş fatura iade evrak tipini seçmemizi sağlar. Masrafgiriş eğer evrağa bağlı bir masraf varsa onu girmemizi sağlar. Sistem girilen masrafı faturaya ilave edecektir.(nakliye, montaj, komisyon vs.)Yazarkasa iletişim eğer sisteme bir yazarkasa bağlıysa kasaya bilgi ve departman gönderir.Sisteme yazarkasa bağlıysa kasadan Smartpos la hazırlamış olduğunuz fişi departman bazlı veya ürün bazlı olarak çıkarabilirsiniz.Etiket basa tıklandığında sistem etiket basılacak ürünleri seçmemizi sağlar ve tanımlı etiket yazıcısından raf veya ürün etiketi basabilirsiniz. Menü kapat işlem menüsünü kapatır. Programı kapat ise programı kapatır.

SMARTPOS YÖNETİM


Bütün tanımlamaların yapıldığı kasalara bilgi gönderilen bölümdür. Küçük noktalarda herhangi bir arka ofis yazılımı olmadan buradan da ürün ve müşteri tanıtabilirsiniz. Barkod maskeleri, kullanıcı tanımları (kasiyerler), mağazalar, KDV tanımları,Yazarkasa tanımları, stok kartı tanımları, müşteri kartı tanımları ve promosyon tanımları buradan yapılıp kasalara gönderilir.


SMARTPOS KANTİN


Okul kantinleri başta olmak üzere bir çok kantin için düşünülen Smartpos çok hızlı ve dinamik satış ekranları sayesinde servisi çok hızlandırmaktadır. Ama en büyük özelliği parayı ortadan kaldırmakta veya azaltmaktadır. Daha önce den velilerden alınan kredi kartı veya para öğrencinin kartına yüklenmekte ve öğrenci kendine tanınan günlük limit kadar harcama yapabilmektedir. Webden yapılan raporlama modülü sayesinde veli çocuğunun neler aldığını izleyebilmektedir. Öğretmenler kantine siparişlerini telefon açmadan bilgisayar üzerinden verebilmekte ve ay sonu karışıklıklar ortadan kalkmaktadır. Okul idarecileri kantinde neler satıldığını izleyebilmekte ve denetim çok kolay olmaktadır.SMARTPOS MARKET


Çok kolay şekilde stok tutmayı sağlayan Smartpos satışı da çok kolaylaştırmıştır. Terazi ile ve kasalarla olan entegrasyonu sayesinde hem uygun sahip olma şartları oluşmuş hem de bilgi işlem elemanı olmadan sistem patron tarafından çok kolay kullanılmaktadır. Terazi den tartım bilgisini direk alır ve etiket maliyetini ortadan kaldırır. Hem kullanım maliyeti hem de ilk satın alma maliyeti daha uygundur. İstediğiniz yazıcıdan etiketinizi istediğiniz büyüklükte ve tasarımda yazdırabilirsiniz.
Üçüncü parti yazılımlarla olan entegrasyonu sayesinde merkezi bir yapıya çok kolay sahip olabilir siniz.

SMARTPOS KIRTASİYE VE OYUNCAKÇI


Smartpos kırtasiyeler için çok farklı çözümler üretmiştir. Promosyon yapısını havuz mantığına dayandırmış ve tamamen dinamik hale getirmiştir. Üçüncü parti yazılımlarla entegre olmuş ve kırtasiyelere soluk aldırmıştır. Satıcıların prim takibi ve farklı kasiyerlerin kasa takibi de artık çok kolay. Smartposla müşterilerinize puan verin ve müşteri sürekliliğini sağlayın. Promosyonlar artık çok dinamik. Esnek arayüzü ile yüzlerce farklı promosyonu aynı anda tanımlayabilir ve müşteri memnuniyetinizi zirveye çıkarabilirsiniz.

SMARTPOS TOPTAN VE ZÜCCACİYE


Smartpos toptancılar için planlanmış olan Smartmobil el terminali uygulamasıyla gelen müşterilerinize ürünlerin siparişi el terminali ile hazırlanır ve smartpos ekranlarında bekleyen sipariş alanına gelir. Bundan sonra müşterinizin belirlediği ödeme tipine göre siparişi bitirip ürünlerin sevkiyatı size kalıyor. Ödeme ekranlarında parçalı ödeme alıp müşteri memnuniyeti doruk noktaya çıkarmak size kalıyor. Ürünler kredi kartı ile tek çekim fiyatı, 3 taksit fiyatı, 6 taksit fiyatı, 12 taksit fiyatı, çek ile ödeme fiyatı ve peşin fiyatı diye belirlediniz. Müşteriniz kısmi olarak peşin ödeme yaptı. Sistem diğer ödeme seçeneklerine göre klan bakiyeyi otomatik olarak hesaplar ve geri kalan bakiyeyi size diğer ödeme seçenekleri ile ödemeyi sonlandırmanızı sağlar. Oluşan fiyat farkları da ürünlerin üzerine sistem tarafından otomatik dağıtılır.

SMARTPOS AKTAR VE KURUYEMİŞ


Hedef kitle olarak tüm perakende satış yapan mağazalar düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Ayakkabıcılar,bijutericiler, smartpos-aktartuhafiyeler, giyim mağazaları, manavlar, kasaplar kısaca aklına perakende adına negeliyorsa hepsi.
Çok kolay şekilde stok tutmayı sağlayan Smartpos satışı da çok kolaylaştırmıştır. Terazi ile ve kasalarla olan entegrasyonu sayesinde hem uygun sahip olma şartları oluşmuş hem de bilgi işlem elemanı olmadan sistem patron tarafından çok kolay kullanılmaktadır. Terazi den tartım bilgisini direk alır ve etiket maliyetini ortadan kaldırır. Hem kullanım maliyeti hem de ilk satın alma maliyeti daha uygundur. İstediğiniz yazıcıdan etiketinizi istediğiniz büyüklükte ve tasarımda yazdırabilirsiniz.

SMARTPOS TOPTAN VE ZÜCCACİYE


Çok kolay şekilde stok tutmayı sağlayan Smartpos satışı da çok kolaylaştırmıştır. Terazi ile ve kasalarla olan entegrasyonu sayesinde hem uygun sahip olma şartları oluşmuş hem de bilgi işlem elemanı olmadan sistem patron tarafından çok kolay kullanılmaktadır. Terazi den tartım bilgisini direk alır ve etiket maliyetini ortadan kaldırır. Hem kullanım maliyeti hem de ilk satın alma maliyeti daha uygundur. Bakkalın veresiye defterini de sisteme aktarmış ve kartlara tanıtılan limit sayesinde müşterilerin alış verişleri kontrol altına alınmıştır. Kasadan eski veresiye hesapları da tahsil edilebilmektedir.

SMARTPOS KASAP


Çok kolay şekilde stok tutmayı sağlayan Çok kolay şekilde stok tutmayı sağlayan Smartpos satışı da çok kolaylaştırmıştır. Ürün parçalama sayesinde et stoğunun % 100 e yakın şekilde tutturmaktadır. Terazi ile ve kasalarla olan entegrasyonu sayesinde hem uygun sahip olma şartları oluşmuş hem de bilgi işlem elemanı olmadan sistem patron tarafından çok kolay kullanılmaktadır. Terazi den tartım bilgisini direk alır ve etiket maliyetini ortadan kaldırır. Hem kullanım maliyeti hem de ilk satın alma maliyeti daha uygundur.


Bilgiler www.camlica.com.tr'den Alınmıştır.

Register